Komunikaty prasowe

FAST FINANCE – spółka notowana na GPW, specjalizująca się w obsłudze wierzytelności detalicznych – zakończyła I kwartał 2016 roku skonsolidowanymi przychodami na poziomie 6,8 mln zł oraz wynikiem netto w wysokości 2,1 mln zł. Poziom zadłużenia finansowego (wskaźnik długu netto do kapitału własnego) utrzymuje się na bezpiecznym poziomie – 0,70

Serwis internetowy FAST FINANCE został zakwalifikowany do finałowego III etapu, prestiżowego konkursu Złota Strona Emitenta IX organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. O tytuł laureata w kategorii: „Polskie spółki notowane na GPW nie należące do indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80” będzie rywalizować czterech emitentów.

FAST FINANCE – spółka notowana na GPW, specjalizująca się w obsłudze wierzytelności detalicznych – obniża zadłużenie (wskaźnik długu netto do kapitału na koniec roku – 0,65) i dzięki dużym przychodom (33,3 mln) nieznacznie poprawia wynik uzyskując zysk netto w wysokości 9,9 mln.

FAST FINANCE znalazł się w wąskim gronie 55 spółek zakwalifikowanych do II etapu konkursu Złota Strona Emitenta IX organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

Czy pozycja rynkowa firmy jest ważniejsza niż jej model biznesowy? W jakim stopniu skład Zarządu i akcjonariatu jest istotny przy ocenie inwestycji? O tych oraz innych elementach, istotnych przy budowie własnego portfela inwestycyjnego wypowiedzieli się sami inwestorzy.

Wypowiedź Jacka Daroszewskiego, Prezesa FAST FINANCE została wykorzystana w opublikowanym 27 listopada w dzienniku „Rzeczpospolita” artykule pt. Windykator – wróg czy sojusznik? Jak sprawnie spłacić dług, nie narażając się na postępowanie sądowe?

FAST FINANCE przy współpracy z portalem StockWatch.pl prowadzi badania ankietowe wśród inwestorów indywidualnych.

Trzeci kwartał 2015 roku spółka FAST FINANCE zakończyła z 23% wzrostem zysku operacyjnego, zwiększonymi o 13% przychodami ze sprzedaży oraz dalszą redukcją zadłużenia. Osiągnięte wyniki zapewniają spółce stabilne podstawy do planowania działalności operacyjnej w 2016 roku.

W Polsce coraz więcej instytucji finansowych i przedsiębiorstw, w tym głównie banków oraz telekomów, sprzedaje portfele wierzytelności firmom windykacyjnym.

Oszustwa w branży

16.10.2015

Rynek windykacji w Polsce rośnie. Coraz więcej instytucji finansowych oraz telekomunikacyjnych zleca proces odzyskiwania należności wyspecjalizowanym podmiotom. Niestety tę okoliczność wykorzystują oszuści, którzy podając się za firmę windykacyjną próbują wymuszać spłatę długu na swój rachunek, niszcząc wizerunek całej branży.

.